فعالیت های رفاهی و فرهنگی 

شرکت آتیه تابان نوین در جهت ایجاد امکانات رفاهی و فرهنگی و ارائه خدمات به سهامداران و کاکنان محترم قدم های موثری را برداشته است که از طریق سایت و نرم افزارهای اطلاع رسانی مجازی جهت آگاه سازی و بهره برداری شما عزیزان اطلاع رسانی می نماید.

 

طرح اقامتی سهامداران شرکت تأمین آتیه درخشان نوین در هتل سنتی کریاس اصفهان

به اطلاع سهامداران گرامی شرکت تامین آتیه درخشان نوین می رساند شرکت آتیه تابان نوین ضمن هماهنگی با امور رفاهی بانک اقتصادنوین، در راستای عقد قرارداد با هتل های مستقر در شهرهای بزرگ کشور این بار اقدام به عقد قرارداد با هتل سنتی کریاس اصفهان جهت بهره برداری همکاران نموده است.


شرایط رزرو اتاق ها :
عزیزانی که تمایل به رزرو اتاق به صورت نقدی در هتل سنتی کریاس را دارند می توانند اتاق های موردنظر خود در هتل مذکور را با 20 درصد تخفیف به شرح جدول ذیل (ستون مربوط به نرخ اتاق جهت رزرو با شرایط نقدی) رزرو نمایند و در صورت تمایل به رزرو اتاق به صورت اقساطی، مبنای محاسبه قیمت ها (ستون نرخ اتاق جهت رزرو با شرایط اقساطی) با 15 درصد تخفیف می باشد که همکاران متقاضی رزرو اقساطی 30 درصد مبلغ ستون مذکور را به صورت نقد و 70 درصد باقیمانده به صورت اقساط 8 ماهه بدون بهره با ارائه چک پرداخت خواهند نمود.

 


شماره تماس هتل کریاس 17-31313510-031
شرایط هتل :
· سرویس صبحانه رایگان می باشد.
· زمان تحویل اتاق از ساعت 14 به بعد و زمان تخلیه اتاق قبل از ساعت 12 ظهر می باشد.
· اتاق های موردنظر برای پذیرش مهمان مجهز به تمام امکانات لازم از قبیل یخچال، تلویزیون، تلفن، سیستم گرمایشی و سرمایشی، سرویس خواب و حمام، حوله، صابون، شامپو، دستمال کاغذی، مسواک و خمیردندان می باشد.
· اعتبار قیمت های مندرج در جدول فوق تا اطلاع ثانوی می باشد.
سایر توضیحات تکمیلی :
الف) همکارانی که تمایل به استفاده از خدمات هتل کریاس را دارند می بایست جهت رزرو اتاق حداقل 3 روز قبل از زمان موردنظر جهت آگاهی از وجود ظرفیت خالی با قسمت پذیرش هتل تماس گرفته و پس از اطمینان از موجود بودن اتاق متناسب با تعداد نفرات، یک درخواست کتبی خطاب به شرکت آتیه تابان نوین با شرح نام و نام خانوادگی، کدملی، کدپرسنلی، شماره تماس ثابت و همراه، تعداد، اسامی، کدملی و اعلام نسبت نفرات همراه، تاریخ دقیق ورود و خروج و همچنین تعیین نوع درخواست رزرو (نقدی یا اقساطی) به همراه امضای درخواست مذکور توسط پرسنل متقاضی به آدرس info@tabannovin.com ایمیل و یا به شماره 09213012217 تلگرام یا واتساپ فرمایند.
ب) جهت تسریع در امور مربوط به اقامت و همچنین تعداد بالای درخواست برای رزرو، خواهشمند است همزمان با ارسال درخواست کتبی، نسبت به واریز هزینه اقامت مطابق با نوع رزرو (نقدی یا اقساطی) و قیمت های اعلام شده به حساب سپرده کوتاه مدت شرکت به شماره 1-62249-834-147 بانک اقتصاد نوین به نام شرکت آتیه تابان نوین اقدام نموده و فیش واریزی را (با درج اسم پرسنل متقاضی) به آدرس ایمیل و یا شماره تلگرام و واتساپ فوق الاشاره ارسال نمایند تا نسبت به رزرو نهایی آن اقدام گردد.
لازم به ذکر است در ابتدای کار شرکت آتیه تابان نوین فقط هزینه اصلی اقامت که طبق جدول فوق اعلام گردیده از متقاضی دریافت می دارد و سایر هزینه های جانبی هتل (از قبیل استفاده از محتویات یخچال، سرویس بوفه، کافی شاپ و ...) به عهده متقاضی می باشد که در هنگام تحویل اتاق با هتل تسویه می نماید.
ج ) شرکت پس از دریافت درخواست کتبی و تصویر فیش واریزی متقاضی، اقدام به صدور و ارسال معرفی نامه جهت هتل طرف قرارداد (مطابق با مشخصات اعلامی در نامه درخواست متقاضی) نموده و یک نسخه از تصویر نامه نیز برای متقاضی ارسال می گردد.


 

 

صدور بلیط آنلاین از طریق شرکت هواپیمایی زاگرس

شرکت آتیه تابان نوین طی قراردادی با شرکت هواپیمایی زاگرس اقدام به راه اندازی پنل صدور آنلاین بلیت هواپیمای این شرکت از طریق ایجاد دسترسی مخصوص شرکت آتیه تابان نوین با 5 درصد تخفیف ویژه سهامداران گرامی نموده است. لازم به ذکر است در حال حاضر صدور بلیت برای پروازهای داخلی و صرفاً مربوط به هواپیمایی زاگرس می باشد که در نظر است در آینده نزدیک پس از نهایی شدن رایزنی ها، امکان صدور بلیت سایر شرکتهای هواپیمایی نیز فراهم گردد. 

http://www.zagrosairlines.com
جهت کسب اطلاعات بیشتر از طریق راه های ذیل با شرکت آتیه تابان نوین تماس حاصل فرمایید:
تلفن تماس:  02166428937-02166436885
کانال تلگرام:https://t.me/atnovin
ایمیل:  info@tabannovin.com

 

طرح اقامتی سهامداران شرکت تأمین آتیه درخشان نوین در هتل فرهنگ و هنر مشهد

در راستای ایجاد امکانات رفاهی جهت سهامداران گرامی، شرکت آتیه تابان نوین ضمن هماهنگی با امور رفاهی بانک اقتصادنوین، اقدام به عقد قرارداد با هتل فرهنگ و هنر مشهد جهت بهره برداری همکاران نموده است.


جهت کسب اطلاعات بیشتر

با مسئولین هتل به شماره های: 9 - 05025583 051

یا مراجعه به وبسایت هتل :   www.farhanghonarhotel.ir

و یا شرکت آتیه تابان نوین به شماره 66436885-021 تماس حاصل فرمایید.[leech=http://]
تصاویر هتل و امکانات موجود 
 
[/leech]