طرح اقامتی - گردشگری هتل پانوراما در جزیره کیش
 

 سایت هتل : panoramahotel.ir 

پیرو اطلاعیه های صادره در خصوص عقد قرارداد با هتل های مستقر در جزیره زیبای کیش، باستحضار می رساند شرکت آتیه تابان نوین با هتل 5 ستاره پانوراما کیش با شرایط اعلامی به شرح ذیل قرارداد همکاری منعقد نموده است.

طرح اقامتی - گردشگری هتل پانوراما در جزیره کیش
طرح اقامتی - گردشگری هتل پانوراما در جزیره کیش
 دریافت فرم درخواست رزرو هتل پانوراما :  اینجا کلیک کنید

 

شرایط رزرو اتاق ها :

شرایط رزرو اتاق به صورت نقد و اقساط به شرح جداول فوق می باشد.

لازم به ذکر است همکاران متقاضی رزرو اقساطی 30 درصد مبلغ ستون مربوط به قیمت رزرو اقساطی را به صورت نقد و 70 درصد باقیمانده به صورت اقساط 8 ماهه بدون بهره با ارائه چک پرداخت خواهند نمود.

شماره تماس هتل پانوراما 44467788-076

·سرویس صبحانه رایگان می باشد.

·زمان تحویل اتاق از ساعت 14 به بعد و زمان تخلیه اتاق قبل از ساعت 12 ظهر می باشد.

·اتاق های موردنظر برای پذیرش مهمان مجهز به تمام امکانات لازم از قبیل یخچال، تلویزیون، تلفن، سیستم گرمایشی و سرمایشی، سرویس خواب و حمام، حوله، صابون، شامپو، دستمال کاغذی، مسواک و خمیردندان می باشد.

·اعتبار قیمت های هتل پانوراما تا اطلاع ثانوی می باشد.

سایر توضیحات تکمیلی :

1- همکارانی که تمایل به استفاده از خدمات هتل مذکور را دارند می بایست جهت رزرو اتاق حداقل 3 روز قبل از زمان موردنظر جهت آگاهی از وجود ظرفیت خالی با هتل تماس گرفته و پس از اطمینان از موجود بودن اتاق متناسب با تعداد نفرات و نوع رزرو (نقدی و اقساطی) فرم درخواست مربوطه (پیوست این اطلاعیه) را تکمیل و امضا و سپس به آدرس info@tabannovin.com ایمیل و یا به شماره 09213012217 تلگرام یا واتساپ فرمایند.

2- پشت چکهای متقاضیان استفاده از خدمات رزرو اقساطی می بایست توسط یکی از همکاران گروه اقتصاد نوین امضاء و به همراه چکها تصویر کدملی شخص امضا کننده به این شرکت ارسال گردد.

3- استفاده از خدمات اقساطی صرفاً مختص سهامداران شرکت تأمین آتیه درخشان نوین می باشد.

4-جهت تسریع در امور مربوط به اقامت و همچنین تعداد بالای درخواست برای رزرو، خواهشمند است همزمان با ارسال فرم درخواست، نسبت به واریز هزینه اقامت مطابق با قیمت های اعلام شده به حساب سپرده کوتاه مدت شرکت به شماره 1-62249-834-147بانک اقتصاد نوین به نام شرکت آتیه تابان نوین اقدام نموده و فیش واریزی را (با درج اسم پرسنل متقاضی) به آدرس ایمیل و یا شماره تلگرام و واتساپ فوق الاشاره ارسال نمایند تا نسبت به رزرو نهایی آن اقدام گردد.

لازم به ذکر است در ابتدای کار شرکت آتیه تابان نوین فقط هزینه اصلی اقامت که طبق جدول فوق اعلام گردیده از متقاضی دریافت می دارد و سایر هزینه های جانبی هتل (از قبیل استفاده از محتویات یخچال، سرویس بوفه، کافی شاپ و ...) به عهده متقاضی می باشد که در هنگام تحویل اتاق با هتل تسویه می نماید.

5- شرکت پس از دریافت فرم درخواست تکمیل شده و تصویر فیش واریزی متقاضی، اقدام به صدور و ارسال معرفی نامه جهت هتل طرف قرارداد (مطابق با مشخصات اعلامی در فرم درخواست متقاضی) نموده و یک نسخه از تصویر نامه نیز برای متقاضی ارسال می گردد.

خواهشمند است جهت دریافت اخبار و اطلاعیه های مربوط به باشگاه نوین یار به سایت و یا کانال تگلرام شرکت آتیه تابان نوین به نشانی ذیل مراجعه نموده و به آن دسته از همکارانی که عضو کانال نمی باشند معرفی نمایید.

شماره تلگرام و واتس اپ شرکت : 09213012217

آدرس وبسایت شرکت: www.tabannovin.com

آدرس لینک کانال تلگرام: https://t.me/atnovin