طرح اقامتی گردشگری در گروه هتل های لاله

گروه هتل های لاله

پیرو اطلاعیه های صادره در خصوص عقد قرارداد با هتل های مستقر در شهرهای بزرگ کشور، باستحضار می رساند قرارداد شرکت آتیه تابان نوین با گروه هتل های لاله (فعال در 6 شهر کشور) نهایی گردیده و جهت اقامت همکاران گرامی با شرایط نقد و اقساط به شرح ذیل آماده بهره برداری می باشد.

هتل لاله تهران

هتل لاله یزد

هتل لاله چابهار

 

هتل لاله کرمانشاه 

هتل لاله کندوان نبریز 

 

هتل لاله سرعین اردبیل 

شرایط رزرو اتاق ها :

شرایط رزرو اتاق به صورت نقد و اقساط به شرح جدول پیوست می باشد.

لازم به ذکر است همکاران متقاضی رزرو اقساطی 30 درصد مبلغ ستون مربوط به قیمت رزرو اقساطی را به صورت نقد و 70 درصد باقیمانده به صورت اقساط 8 ماهه بدون بهره با ارائه چک پرداخت خواهند نمود.

شرایط هتل :

·سرویس صبحانه رایگان می باشد.

·زمان تحویل اتاق از ساعت 14 به بعد و زمان تخلیه اتاق قبل از ساعت 12 ظهر می باشد.

·اتاق های موردنظر برای پذیرش مهمان مجهز به تمام امکانات لازم از قبیل یخچال، تلویزیون، تلفن، سیستم گرمایشی و سرمایشی، سرویس خواب و حمام، حوله، صابون، شامپو، دستمال کاغذی، مسواک و خمیردندان می باشد.

·اعتبار قیمت های مندرج در جدول فوق تا اطلاع ثانوی می باشد.

سایر توضیحات تکمیلی :

الف) همکارانی که تمایل به استفاده از خدمات گروه هتلهای لاله را دارند می بایست جهت رزرو اتاق حداقل 3 روز قبل از زمان موردنظر جهت آگاهی از وجود ظرفیت خالی با قسمت پذیرش هتل در شهر مربوطه تماس گرفته و پس از اطمینان از موجود بودن اتاق متناسب با تعداد نفرات، فرم درخواست مربوطه (پیوست) را تکمیل و امضا نموده و تصویر فرم تکمیل شده را از طریق یکی از راههای ارتباطی ذیل این نامه به شرکت آتیه تابان نوین ارسال نمایند تا در اسرع وقت نسبت به انجام امور مربوطه و صدور معرفی نامه جهت رزرو قطعی هتل درخواستی ایشان اقدام گردد.

ب) جهت تسریع در امور مربوط به اقامت و همچنین تعداد بالای درخواست برای رزرو، خواهشمند است همزمان با ارسال درخواست کتبی، نسبت به واریز هزینه اقامت مطابق با نوع رزرو (نقدی یا اقساطی) و قیمت های اعلام شده به حساب سپرده کوتاه مدت شرکت به شماره 1-62249-834-147بانک اقتصاد نوین به نام شرکت آتیه تابان نوین اقدام نموده و فیش واریزی را (با درج اسم پرسنل متقاضی) به آدرس ایمیل و یا شماره تلگرام و واتساپ فوق الاشاره ارسال نمایند تا نسبت به رزرو نهایی آن اقدام گردد.

ج ) شرکت پس از دریافت درخواست کتبی و تصویر فیش واریزی متقاضی، اقدام به صدور و ارسال معرفی نامه جهت هتل طرف قرارداد (مطابق با مشخصات اعلامی در نامه درخواست متقاضی) نموده و یک نسخه از تصویر نامه نیز برای متقاضی ارسال می گردد.

موارد قابل توجه :

1- در ابتدای کار شرکت آتیه تابان نوین فقط هزینه اصلی اقامت که طبق جدول فوق اعلام گردیده از متقاضی دریافت می دارد و سایر هزینه های جانبی هتل (از قبیل استفاده از محتویات یخچال، سرویس بوفه، کافی شاپ و ...) به عهده متقاضی می باشد که در هنگام تحویل اتاق با هتل تسویه می نماید.

2- پشت چکهای متقاضیان استفاده از خدمات رزرو اقساطی می بایست توسط یکی از همکاران گروه اقتصاد نوین امضاء و به همراه تصویر کدملی شخص امضا کننده به این شرکت ارسال گردد.

3- استفاده از خدمات اقساطی صرفاً مختص سهامداران شرکت تأمین آتیه درخشان نوین می باشد.

خواهشمند است جهت دریافت اخبار و اطلاعیه های مربوط به باشگاه نوین یار به سایت و یا کانال تگلرام شرکت آتیه تابان نوین به نشانی ذیل مراجعه نموده و به آن دسته از همکارانی که عضو کانال نمی باشند معرفی نمایید.

راههای ارتباطی شرکت آتیه تابان نوین :

شماره تماس شرکت : 02166428937

شماره تلفکس شرکت : 02166436885

شماره تلگرام و واتس اپ شرکت : 09213012217

آدرس ایمیل شرکت : info@tabannovin.com

آدرس وبسایت شرکت: www.tabannovin.com

آدرس لینک کانال تلگرام: https://t.me/atnovin