ارائه خدمات گردشگری و توریستی با آژانس مسافرتی دیبا

آژانس مسافرتی دیبا

 

 

پیرو اطلاعیه های صادره در خصوص بازگشایی مجدد باشگاه نوین یار و خدمات در حال توسعه در حوزه رفاهی، به اطلاع همکاران گرامی می رساند که شرکت آتیه تابان نوین با آژانس هواپیمایی دیبا فعال در زمینه تهیه، رزرو و صدور بلیط هواپیما در مسیرهای داخلی یا خارجی با کلیه خطوط هواپیمایی، تهیه، رزرو و فروش تور یا هتــل در مسیرهای ترکیه، دبی، قبرس، مالزی و سنگاپور، تایلند، چین، هند، سریلانکا، مالدیو، آفریقای جنوبی، روسیه و کشورهای اروپایی و ... با شرایط نقد و اقساط به شرح ذیل قرارداد همکاری منعقد نموده است. همکارانی که تمایل به استفاده از خدمات فوق را دارند میتوانند پس از تماس با پرسنل فروش آژانس دیبا به شماره 41701 و دریافت مشاوره درخصوص بلیط و تورهای موردنظر خود فرم درخواست مربوطه (پیوست) را تکمیل و امضا نموده و تصویر فرم تکمیل شده را از طریق یکی از راههای ارتباطی ذیل این نامه به شرکت آتیه تابان نوین ارسال نمایند تا در اسرع وقت نسبت به انجام امور مربوطه و صدور معرفی نامه جهت رزرو قطعی بلیط، هتل و یا تور درخواستی ایشان اقدام گردد.

شرایط خرید نقدی برای اعضای باشگاه : 2 درصد تخفیف بابت خرید نقدی بلیط، رزرو هتل و یا تور انتخابی متقاضیان لحاظ خواهد شد.

شرایط خرید اقساطی : به مبلغ نهایی اعلام شده توسط پرسنل فروش آژانس دیبا 8 درصد اضافه و سپس 30% مبلغ مذکور به عنوان پیش پرداخت به حساب شرکت آتیه تابان نوین واریز گشته و 70% مبلغ باقیمانده به صورت اقساط 8 ماهه طی 8 فقره چک تسویه خواهد شد.

موارد قابل توجه :

·جهت تسریع در انجام امور مربوطه و همچنین تعداد بالای درخواست برای رزرو، خواهشمند است به محض ارسال فرم درخواست، نسبت به واریز هزینه اقامت مطابق با نوع رزرو (نقدی یا اقساطی) و قیمت های اعلام شده به حساب سپرده کوتاه مدت شرکت به شماره 1-62249-834-147بانک اقتصاد نوین به نام شرکت آتیه تابان نوین اقدام نموده و فیش واریزی را (با درج اسم پرسنل متقاضی) به آدرس ایمیل و یا شماره تلگرام و واتساپ فوق الاشاره ارسال نمایند تا نسبت به رزرو نهایی آن اقدام گردد.

·پشت چکهای متقاضیان استفاده از خدمات فوق می بایست توسط یکی از همکاران گروه اقتصاد نوین امضا و به همراه تصویر کدملی شخص امضا کننده به این شرکت ارسال گردد.

·خدمات خرید اقساطی صرفاً مختص سهامداران شرکت تأمین آتیه درخشان نوین می باشد.

خواهشمند است جهت اطلاع از جزئیات و شرایط قراردادهای مذکور و همچنین برای دریافت اخبار و اطلاعیه های مربوط به باشگاه نوین یار به سایت و یا کانال تگلرام شرکت آتیه تابان نوین به نشانی ذیل مراجعه نموده و به آن دسته از همکارانی که عضو کانال نمی باشند معرفی نمایید.

راههای ارتباطی شرکت آتیه تابان نوین :

شماره تماس شرکت : 02166428937

شماره تلفکس شرکت : 02166436885

شماره تلگرام و واتس اپ شرکت : 09213012217

آدرس ایمیل شرکت : info@tabannovin.com

آدرس وبسایت شرکت: www.tabannovin.com