طرح اقامتی سهامداران شرکت تأمین آتیه درخشان نوین در هتل فرهنگ و هنر مشهد

در راستای ایجاد امکانات رفاهی جهت سهامداران گرامی، شرکت آتیه تابان نوین ضمن هماهنگی با امور رفاهی بانک اقتصادنوین، اقدام به عقد قرارداد با هتل فرهنگ و هنر مشهد جهت بهره برداری همکاران نموده است.

 

شرکت آتیه تابان نوین ضمن هماهنگی با امور رفاهی بانک اقتصادنوین و مدیریت شرکت تامین آتیه درخشان نوین، اقدام به عقد قرارداد با هتل فرهنگ و هنر مشهد واقع در مشهد، خیابان امام خمینی، میدان 10 دی، نیش خیابان رازی غربی یکم با شرایط ذیل جهت بهره برداری همکاران نموده است.

شماره تماس هتل فرهنگ و هنر مشهد 38552058-051

شرایط هتل :

·سرویس صبحانه رایگان می باشد.

·زمان تحویل اتاق از ساعت 14 به بعد و زمان تخلیه اتاق قبل از ساعت 12 ظهر می باشد.

·اتاق های موردنظر برای پذیرش مهمان مجهز به تمام امکانات لازم از قبیل یخچال، تلویزیون، تلفن، سیستم گرمایشی و سرمایشی، سرویس خواب و حمام، حوله، صابون، شامپو، دستمال کاغذی، مسواک و خمیردندان می باشد.

·اعتبار قیمت های مندرج در جدول فوق تا اطلاع ثانوی می باشد.

سایر توضیحات تکمیلی :

الف) همکارانی که تمایل به استفاده از خدمات هتل فرهنگ و هنر مشهد را دارند می بایست جهت رزرو اتاق حداقل 3 روز قبل از زمان موردنظر جهت آگاهی از وجود ظرفیت خالی با قسمت پذیرش هتل تماس گرفته و پس از اطمینان از موجود بودن اتاق متناسب با تعداد نفرات، ، فرم درخواست مربوطه را تکمیل و امضا و سپس به آدرس info@tabannovin.com ایمیل و یا به شماره 09213012217 تلگرام یا واتساپ فرمایند.

ب) جهت تسریع در امور مربوط به اقامت و همچنین تعداد بالای درخواست برای رزرو، خواهشمند است همزمان با ارسال فرم درخواست، نسبت به واریز هزینه اقامت مطابق با قیمت های اعلام شده به حساب سپرده کوتاه مدت شرکت به شماره 1-62249-834-147بانک اقتصاد نوین به نام شرکت آتیه تابان نوین اقدام نموده و فیش واریزی را (با درج اسم پرسنل متقاضی) به آدرس ایمیل و یا شماره تلگرام و واتساپ فوق الاشاره ارسال نمایند تا نسبت به رزرو نهایی آن اقدام گردد.

لازم به ذکر است در ابتدای کار شرکت آتیه تابان نوین فقط هزینه اصلی اقامت که طبق جدول فوق اعلام گردیده از متقاضی دریافت می دارد و سایر هزینه های جانبی هتل (از قبیل استفاده از محتویات یخچال، سرویس بوفه، کافی شاپ و ...) به عهده متقاضی می باشد که در هنگام تحویل اتاق با هتل تسویه می نماید.

ج ) شرکت پس از دریافت فرم درخواست تکمیل شده و تصویر فیش واریزی متقاضی، اقدام به صدور و ارسال معرفی نامه جهت هتل طرف قرارداد (مطابق با مشخصات اعلامی در فرم درخواست متقاضی) نموده و یک نسخه از تصویر نامه نیز برای متقاضی ارسال می گردد.

 

دریافت فرم درخواست:


 

[leech=http://]
تصاویر هتل و امکانات موجود 
 
[/leech]