طرح اقامتی سهامداران شرکت تأمین آتیه درخشان نوین

در هتل سنتی شیخ بهایی اصفهان

پیرو اطلاعیه های صادره در خصوص عقد قرارداد با هتل های مستقر در شهرهای بزرگ کشور، باستحضار می رساند قرارداد شرکت آتیه تابان نوین با هتل شیخ بهایی اصفهان نهایی گردیده و جهت اقامت همکاران گرامی با شرایط نقد و اقساط به شرح ذیل آماده بهره برداری می باشد.

شرایط رزرو اتاق ها :
عزیزانی که تمایل به رزرو اتاق به صورت نقدی در هتل شیخ بهایی را دارند می توانند اتاق های موردنظر خود در هتل مذکور را با 20 درصد تخفیف بهشرح جدول ذیل (ستون مربوط به نرخ اتاق جهت رزرو با شرایط نقدی) رزرو نمایند و درصورت تمایل به رزرو اتاق به صورت اقساطی، مبنای محاسبه قیمت ها (ستون نرخ اتاق جهت رزرو با شرایط اقساطی) با 15 درصد تخفیف می باشد که همکاران متقاضی رزرو اقساطی 30 درصد مبلغ ستون مذکور را به صورت نقد و 70 درصد باقیمانده به صورت اقساط 8 ماهه بدون بهره با ارائه چک پرداخت خواهند نمود.
 

شماره تماس هتل شیخ بهایی 16-32207714-031

شرایط هتل :

·سرویس صبحانه رایگان می باشد.

·زمان تحویل اتاق از ساعت 14 به بعد و زمان تخلیه اتاق قبل از ساعت 12 ظهر می باشد.

·اتاق های موردنظر برای پذیرش مهمان مجهز به تمام امکانات لازم از قبیل یخچال، تلویزیون، تلفن، سیستم گرمایشی و سرمایشی، سرویس خواب و حمام، حوله، صابون، شامپو، دستمال کاغذی، مسواک و خمیردندان می باشد.

·اعتبار قیمت های مندرج در جدول فوق تا اطلاع ثانوی می باشد.

سایر توضیحات تکمیلی :

الف) همکارانی که تمایل به استفاده از خدمات هتل شیخ بهایی را دارند می بایست جهت رزرو اتاق حداقل 3 روز قبل از زمان موردنظر جهت آگاهی از وجود ظرفیت خالی با قسمت پذیرش هتل تماس گرفته و پس از اطمینان از موجود بودن اتاق متناسب با تعداد نفرات، یک درخواست کتبی خطاب به شرکت آتیه تابان نوین با شرح نام و نام خانوادگی، کدملی، کدپرسنلی، شماره تماس ثابت و همراه، تعداد، اسامی، کدملی و اعلام نسبت نفرات همراه، تاریخ دقیق ورود و خروج و همچنین تعیین نوع درخواست رزرو (نقدی یا اقساطی) به همراه امضای درخواست مذکور توسط پرسنل متقاضی به آدرسinfo@tabannovin.com ایمیل و یا به شماره 09213012217 تلگرام یا واتساپ فرمایند.

ب) جهت تسریع در امور مربوط به اقامت و همچنین تعداد بالای درخواست برای رزرو، خواهشمند است همزمان با ارسال درخواست کتبی، نسبت به واریز هزینه اقامت مطابق با نوع رزرو (نقدی یا اقساطی) و قیمت های اعلام شده به حساب سپرده کوتاه مدت شرکت به شماره     1-62249-834-147 بانک اقتصاد نوین به نام شرکت آتیه تابان نوین اقدام نموده و فیش واریزی را (با درج اسم پرسنل متقاضی) به آدرس ایمیل و یا شماره تلگرام و واتساپ فوق الاشاره ارسال نمایند تا نسبت به رزرو نهایی آن اقدام گردد.

لازم به ذکر است در ابتدای کار شرکت آتیه تابان نوین فقط هزینه اصلی اقامت که طبق جدول فوق اعلام گردیده از متقاضی دریافت می دارد و سایر هزینه های جانبی هتل (از قبیل استفاده از محتویات یخچال، سرویس بوفه، کافی شاپ و ...) به عهده متقاضی می باشد که در هنگام تحویل اتاق با هتل تسویه می نماید.

ج ) شرکت پس از دریافت درخواست کتبی و تصویر فیش واریزی متقاضی، اقدام به صدور و ارسال معرفی نامه جهت هتل طرف قرارداد (مطابق با مشخصات اعلامی در نامه درخواست متقاضی) نموده و یک نسخه از تصویر نامه نیز برای متقاضی ارسال می گردد.

د ) لازم به ذکر است شرکت در حال نهایی کردن قرار داد با هتل های دیگری در شهر اصفهان و سایر شهرهای بزرگ کشور می باشد که به محض نهایی شدن به اطلاع همکاران گرامی خواهد رسید.

بازدید از گالری و بخشهای مختلف هتل <<<<